fbpx

O nas

Dowiedz się więcej.

O nas

Dyskrecja

Krokus znajduje się w ustronnym miejscu, na peryferiach miasta w centrum kraju. Jest więc, ze względu na położenie, idealnym miejscem dla mieszkańców okolicznych województw, chcących dyskretnie leczyć się poza miejscem zamieszkania, ale także dla mieszkańców naszego regionu. Struktura naszego ośrodka nastawiona jest, nie tylko, na sterylność związaną ze specyfiką zabiegów medycznych, u nas wykonywanych, ale także komfortowe i dyskretne warunki do rekonwalescencji naszych podopiecznych.
Posiadamy w ofercie m.in. pokoje jednoosobowe, również z indywidualnymi łazienkami. To gwarantuje wymagającym szczególnej dyskrecji pacjentom możliwość, niemal całkowitej izolacji od otoczenia na czas leczenia.
Dla osób chętnych do integracji i elementów terapii, przeznaczone są pokoje dziennego pobytu oraz terapii.
Leczenie u nas nie jest refundowane przez NFZ w związku z tym dane osobowe naszych pacjentów są bardziej dyskretne. Personel ośrodka obowiązuje tajemnica zawodowa. Polityka prywatności dostępna na miejscu.

O nas

Komfort

Kompleksowo podchodzę do dbałości o samopoczucie naszych klientów, przygotowaliśmy wygodne, komfortowe pokoje wyposażone w media. Pokoje są trzy lub jednoosobowe, część posiada także indywidualną łazienkę. Przestronny pokój dzienny pozwala na wygodne spędzanie wolnego czasu oraz na ewentualną integrację między pacjentami, czy uczestnictwo w spotkaniach grup wsparcia.
Na życzenia pacjenta organizujemy spotkania z terapeutami uzależnień, ewentualnie spotkania ze specjalistami fizjoterapii u nas w ośrodku.
Dla osób zainteresowanych „wszyciem esperalu” zabiegi organizujemy na miejscu.
Z każdego pokoju istnieje możliwość bezpośredniego wyjścia na zewnątrz budynku, co jest istotne dla osób lubiących świeże powietrze i osób palących.
Pomieszczenia wykonane są z dbałością o detale, co mamy nadzieję pozwoli poczuć się naszym klientom jak w domu.

Pozwól sobie pomóc!

Zrób pierwszy krok i żyj

O nas

Skuteczność

Z pacjentami po ciągach alkoholowych pracujemy od bardzo wielu lat i posiadamy rzeszę zadowolonych klientów. Świadczyć o tym może także fakt, że chorzy, którzy zaniechali dalszego leczenia psychoterapeutycznego lub Ci, którym mimo leczenia po raz kolejny zdarzyła się porażka w postaci kolejnego ciągu, najczęściej wracają po pomoc do nas.
W swojej pracy staramy się, oprócz pomocy w ciężkich chwilach, motywować do dalszego leczenia w poradniach leczenia uzależnień i innych form pomocy, co stanowi zasadnicze leczenie w chorobie alkoholowej. 
Naszym docelowym sukcesem, w trakcie detoksu poalkoholowego, jest przede wszystkim bezpieczne, ale i w możliwie najbardziej komfortowy sposób przywrócenie pacjenta w stan trzeźwości.
Choć jest to działanie doraźne, warunkuje ono dalsze postępowanie w leczeniu uzależnienia. 
Właśnie to przy zgodnej współpracy ze strony pacjenta i jego woli leczenia od wielu lat z powodzeniem nam się udaje.